ASBS – partnerem veletrhu FOR ARCH 2017

19. – 23. září se letos již po osmadvacáté uskuteční v PVA EXPO PRAHA největší mezinárodní stavební veletrh v Česku. Za tu dobu prošel FOR ARCH řadou změn a návštěvníkům se snaží každý rok nabídnout novinky ze stavebního světa. Tou letošní bude nový obor zabezpečení – návštěvníci zde najdou nabídku zabezpečovací techniky, systémů ochrany budov i osob.

FORARCH-min-1024x347.jpg

Jsou bezpečnostní systémy napřed před zloději a útočníky?

Zabezpečení není v dnešní době jen otázkou honosných domů a bohatě vybavených domácností. Před zloději se lidé chrání klasickými prvky, kterými jsou bezpečnostní dveře nebo bezpečnostní okna, případně venkovní rolety. Všechny tyto prvky vchodu musí být kvalitní a synchronizované tak, aby ani jedna z nich nevytvořila slabé místo, kterým by mohl zloděj do domácnosti vniknout.

Nabídka bezpečnostních prvků neustále roste. Možnosti souvisí s rozvíjejícími se technologiemi.  Více informací, rad a inspirací budou moci návštěvníci veletrhu a zájemci o inteligentní bydlení a zabezpečení budov získat v Hale 4.

Doprovodný program

Bezpečnosti se budou věnovat tři stěžejní akce – již 2. ročník konference pro odborníky Požární bezpečnost staveb 2017, workshop na téma bezpečnost budov pro facility management, zaměřený zejména na kamerové systémy a jednodenní program pro širokou veřejnost Jak bezpečněji bydlet, zaměřený na bytové i rodinné domy.

Více informací na www.forarch.cz