Ocenění českých podnikatelek 2016

Naše členská agentura HEROS GROUP s.r.o., kterou vlastní 100% paní Bc. Marcela Soukupová, se letos již potřetí za sebou probojovala do finále mezi 67 nejlepších firem z celkového počtu 17 887 firem.

OCENĚNÍ_ČESKÝCH_PODNIKATELEK_2016_1.jpg

Do projektu může být česká žena nominována: na základě finanční analýzy veřejně dostupných údajů všech společností v České republice zpracovaných odborným garantem, kterým je prestižní společnost, specialista na rating a scoring firem CRIF – Czech Credit Bureau, a. s.  Podnikatelka musí být dále česká občanka, 100% majitelka a podnikat nejméně 4 roky.

Na základě ratingu a skóringu odborného garanta projektu, bylo letos vybráno 17 929 obchodních společností vlastněných ženami. Do semifinále pak odborný garant nominoval a doporučil 720 českých podnikatelek s obratem od 10 miliónů Kč ročně do cca 4 miliard Kč ročně. Z tohoto počtu vzešlo 103 finalistek, které porotci osobně kontaktovali, protože v projektu se kromě ekonomických výsledků hodnotí také osobní a podnikatelský příběh. V kategorii Malá firma se letos kvalifikovalo 67 finalistek, v kategorii Střední firma je to 22 finalistek a konečně v kategorii Velká firma postoupilo 14 finalistek.