Ocenění českých podnikatelek 2017

Paní Bc. Marcela Soukupová se po trojnásobném úspěchu Ocenění Českých podnikatelek (dále jen OCP) v letech 2014, 2015, 2016 se společností HEROS GROUP s.r.o. byla  letos znovu nominována do finále OCP se společností HEROS servis s.r.o.

OCENĚNÍ_ČESKÝCH_PODNIKATELEK_2017.jpg

Obě společnosti HEROS GROUP s.r.o. a HEROS servis s.r.o. vlastní 100% podílu paní Bc. Marcela Soukupová, která letos po úspěších v předchozích letech byla znovu nominována do finále a to poprvé se společností HEROS servis s.r.o., která patří  mezi 115 nejlepších firem z celkového počtu 23 650 firem v České republice v roce 2017.

Do projektu OCP může být česká žena nominována:

  • na základě finanční analýzy veřejně dostupných údajů všech společností v České republice zpracovaných odborným garantem, kterým je prestižní společnost, specialista na rating a scoring firem CRIF – Czech Credit Bureau, a. s.
  • podnikatelka musí být dále česká občanka
  • podnikatelka musí vlastnit 100% společnosti
  • podnikatelka musí podnikat nejméně 4 roky

Na základě ratingu a skóringu odborného garanta projektu, bylo letos vybráno 23 650 obchodních společností vlastněných ženami.

Z tohoto počtu vzešlo 115 finalistek, které porotci osobně kontaktovali, protože v projektu se kromě ekonomických výsledků hodnotí také osobní a podnikatelský příběh.

  • V kategorii Malá společnost se letos kvalifikovalo:  72 finalistek,
  • V kategorii Střední společnost se kvalifikovalo:  20 finalistek
  • V kategorii Velká společnost se kvalifikovalo: 17 finalistek

Je pro nás velkou ctí a potěšením být na základě takových přísných kritérií se společností HEROS servis s.r.o. v samotném finále.

Podle slov paní Bc. Marcely Soukupové se nejedná jen o její ocenění, ale jde o ocenění všech zaměstnanců, kteří se každý den po celý rok aktivně podílejí svou prací na chodu společnosti a tím také na takovém úspěchu.

Přímý přenos slavnostního galavečera bylo možné vůbec poprvé za deset let existence projektu OCP sledovat díky mediálnímu partnerovi LIVE SIGNALu a společnosti HEROS servis s.r.o. také na webu regionalnitelevize.cz.

Pozn. Tento článek je doslovným opisem tiskové zprávy ze dne 20.11.2017.

OCENĚNÍ_ČESKÝCH_PODNIKATELEK_2017_1.jpg OCENĚNÍ_ČESKÝCH_PODNIKATELEK_2017_3.jpg OCENĚNÍ_ČESKÝCH_PODNIKATELEK_2017_4.jpg